REKLAMA

U nich zjesz dokładnie tak, jak sobie tego życzysz!

13:48, 19.05.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Fitmenu.pl to gwarancja zdrowej, a przede wszystkim dostosowanej do zawartości każdego portfela żywności. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, koniecznie zajrzyjcie do menu jednego z najlepszych cateringów dietetycznych w Toruniu. 

To, że fitmenu.pl to najwyższa półka nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Świadczy o tym stabilna pozycja na toruńskim rynku, która z roku na roku jest umacniana. 

Co wyróżnia fitmenu.pl? Przede wszystkim mobilność. Posiłek zamawia się za pośrednictwem strony internetowej, która jest niezwykle przystępna i bez problemu każdy klient znajdzie na niej to, czego poszukuje. A wybierać jest w czym. 

Do wyboru są aż cztery zróżnicowane menu. To slim menu z najniższą dawką kaloryczną, 1000 kalorii dziennie, regular menu z dawką 1200 kalorii dziennie, men menu zaspokajające dzienne zapotrzebowanie dorosłego mężczyzny z dawką 1600 kalorii dziennie oraz energy menu, czyli dawka zaspokajająca dzienne zapotrzebowanie dorosłego, aktywnego mężczyzny.

Na tym jednak nie koniec. Należy wspomnieć o diecie 2500 kalorii, czyli takiej, która zaspokaja dzienne zapotrzebowanie dorosłego, wyjątkowo aktywnego fizycznie mężczyzny oraz dietach: 3000, 3500 4000 i  5000 kalorii

Dań, które można zamówić w fitmenu.pl jest bez liku. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. To m.in.: jajka faszerowane, gulasz wołowy z kaszą, gołąbki, filet z kurczaka faszerowany suszonymi pomidorami, brukselka w sosie bolońskim, grillowana ryba z warzywami czy wiejskie placuszki wytrawne.

Ceny dań są dostępne TUTAJ. Co ważne istnieje możliwość zamówienia dania na tak zwaną próbę. Wystarczy złożyć jednorazowe zamówienie i przekonać się, że z fitmenu.pl warto zostać. Koszt to jedyne 30 zł .

Dane teleadresowe: 

Fit Kontakt: 
ul. Stalowa 6c, 87 – 100 Toruń
tel: 56 664 12 03 
mail: biuro@gotujemy.pl 

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017