Zamknij

Handel z Urbitorem ? korzystny dla kupców i kupujących

00:00, 16.10.2018 Materiały partnera Aktualizacja: 09:43, 16.10.2018
fot. materiały partnera fot. materiały partnera

Zakupy i sprzedaż na targowiskach należących do Urbitoru to bezpieczeństwo, nowoczesność, ekologia i niskie ceny. Dzięki Darmowym Poniedziałkom i planom na rozwój handel z Urbitorem będzie szansą dla kolejnych kupców i nowych, zadowolonych klientów.

Urbitor od lat inwestuje w swoje targowiska. Obiekt przy Szosie Chełmińskiej zyskał nową infrastrukturę. Na targowisku zamontowano dużo bardziej rozbudowane zadaszenie i ławki dla kupujących (podobnie jak w galeriach handlowych). Wiata jest oświetlona, a przejścia między sektorami są szerokie i swobodne. Uporządkowano też linię handlu, wprowadzono bezpłatne toalety i dokładnie oznaczono sektory.

- Dysponujemy warunkami zachodnimi - mówi Wojciech Świtalski, Prezes Zarządu spółki Urbitor - Zieleniak jest piękny. To oczywiście nie koniec inwestycji - następne planujemy już na wiosnę. Pamiętamy o naszych kupcach i klientach. Chcemy ułatwiać im pracę i zakupy.y.

Darmowe poniedziałki dla wszystkich!

- Targowiska umożliwiają robienie zakupów również w niedziele niehandlowe. To świetna alternatywa dla zakupów w galeriach handlowych. Urbitor ma jednak również ofertę na poniedziałki - sprzedający mogą to robić całkowicie za darmo! – mówi Jacek Wojciechowski, Menedżer Giełdy i Targowisk.

- To okazja do wyprzedaży garażowej czy sprzedaży starego sprzętu – dodaje Wojciech Świtalski - Mogą tam sprzedawać działkowcy czy rolnicy. Jesteśmy otwarci na wszystkich torunian.

Z darmowych poniedziałków mogą korzystać wszyscy. To świetna okazja do stworzenia inicjatywy jaką jest pchli targ. Akcja funkcjonuje od niedawna i zaczyna przyciągać torunian. Handlują nie tylko kupcy, ale też wszyscy mieszkańcy miasta i okolic. To prawdziwie wolny rynek i wolny toruński handel. Dużym ułatwieniem jest to, że nie trzeba wcześniej się nigdzie zgłaszać, nie ma żadnej biurokracji i dokumentów. Jedynym ograniczeniem są godziny handlu: 6:00 do 18:00 (choć w praktyce targowisko funkcjonuje od 8:00 do 15:00).

Stawiają na lokalność

Targowiska Urbitoru tworzą lokalni przedsiębiorcy. Są to ludzie z regionu, czasem z powiatów sąsiednich - mają od kilku do kilkunastu kilometrów. Targowiska to prawdziwy rejon toruńskich handlowców. Część produktów pochodzi z Toruńskiej Giełdy przy Towarowej, a część to wyroby sprzedawców. Urbitor ma pomysł na klasyfikację sprzedawanych tam produktów.

- Planujemy wydawać specjalne certyfikaty – zdradza Wojciech Świtalski. - Planowana jest również aplikacja pomagająca w kupowaniu i handlu. Stawiamy na nowoczesne środki przekazu i ekologię. Owoce i warzywa nie są przewożone w chłodniach, są lokalne i świeżo sprzedawane.

Aplikacja to ukłon w stronę młodych konsumentów, do których chce się zwrócić targowisko

- Staramy się odzyskać młodego klienta - dodaje Jacek Wojciechowski - Najwierniejsi klienci to osoby starsze. Szukamy mechanizmów do dłuższego funkcjonowania targowiska. Myślimy też o preferencyjnych cenach dla handlujących do 18:00.

Zakupy na lokalnych targowiskach to bardzo dobra jakość usług, świeże owoce i warzywa. Mają charakter patriotyzmu konsumenckiego. Produkty w niczym nie ustępują jakościowo i cenowo, a kupujący wiedzą co kupują i dbają o lokalne miejsca pracy. Targowiska są świetnie zlokalizowane, umożliwiają negocjację cen i pomagają w nawiązywaniu relacji ze sprzedającymi.

- Na naszych targowiskach znajdziemy polski produkt, sprzedawany przez Polaków - to polski biznes - twierdzi Wojciech Świtalski - Ważna jest również ekologia produktów. Ceny? Można je negocjować. Planowana jest też społeczna odpowiedzialność biznesu – to nic innego jak przekazywanie sobie produktów za darmo.

Zakupy i sprzedaż na targowiskach są też bezpieczne. W przyszłym roku planowany jest monitoring wszystkich targowisk. Od dłuższego czasu funkcjonuje system monitoringu na jednym z obiektów - dzięki temu znacznie spadła ilość zdarzeń kryminalnych.

Korzystna oferta dla Toruńskiej Giełdy przy Towarowej

Ważne jest też otwarcie TGT dla mieszkańców. Jest to szansa handlowa dla sprzedających – mówi Wojciech Świtalski. Mieszkańcy będą mogli kupować zarówno od detalistów jak i hurtowników. Wprowadzono już nieodpłatny wjazd w soboty na giełdę. Szeroko oznakowane są też punkty Hurt-Detal.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%