Promuj to ogłoszenie

RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA do Hostelu

Data dodania: 2017-08-29 11:05:18ID: 1187

530Pokaż numerk.pachucy@tis.torun.pl

Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu przy ul. Łokietka 3, poszukuje kandydatów na stanowisko : RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA do Hostelu.
Opis Stanowiska
• wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych
• przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości
• naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży
• przyjmowania rezerwacji telefonicznych oraz mailowych
• dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości
• zarządzanie korespondencją
Wymagania
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie mile widziane
• odpowiedzialność, rzetelność i zorganizowanie
• umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gośćmi
• wysoka kultura osobista oraz miła prezencja
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
Oferujemy:
• umowę o pracę
• stabilne wynagrodzenie
• pracę w systemie zmianowym
• czas pracy dostosowany do potrzeb pracowników
• pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole
• możliwość rozwoju zawodowego i możliwość uczestniczenia w programach szkoleniowych
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt osobisty, bądź przesłanie CV do dnia 12 września 2017 roku.
KONTAKT
Kierownik obiektu -Katarzyna Pachucy ul. Łokietka 3, Toruń
Tel. 530 853 715 email: k.pachucy@tis.torun.pl
Dział Kadr- Maria Ślęzak ul. Gen. J. Bema 73-89, Toruń (Arena Toruń)
Tel. 56 665 00 18 email: m.slezak@tis.torun.pl
lub
pozostawienie CV w Recepcji Hotelu MEETING ul. Gen. J. Bema 73-89, Toruń (Arena Toruń)