Promuj to ogłoszenie

Sprzedawca - dekorator/praca w Salonie EUROFIRANY/

Data dodania: 2017-07-26 18:33:00ID: 1156

monikag@eurofirany.com.pl

Jeśli poszukujesz stałej pracy w stabilnej firmie z możliwością rozwoju, jesteś osobą otwartą, uśmiechniętą, dyspozycyjną i dobrze zorganizowaną to dołącz do naszego zespołu wysyłając dokumenty aplikacyjne ze zdjęciem na nasz adres e-mail.

Oferujemy:
stabilność zatrudnienia (umowa o pracę), atrakcyjny system motywacyjny, samodzielność działania, uczestnictwo w ciekawych szkoleniach branżowych, przyjazną atmosferę w pracy.

Oczekujemy:
dyspozycyjności, kreatywności,
samodzielności i zaangażowania;
łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
mile widziane zdolności plastyczne,
doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:
obsługa klienta zgodnie z wyznaczonymi standardami,
doradztwo w zakresie sprzedawanego asortymentu,
nadzór i dbanie o poprawną ekspozycją towarów.

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017