Promuj to ogłoszenie

KIEROWCA AUTOBUSU

Data dodania: 2017-06-29 14:26:11ID: 1126

722Pokaż numerrekrutacja@arrivabus.pl

Arriva jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych, zatrudniającym ponad 60 000 pracowników i prowadzącym działalność w 14 krajach Europy.
Arriva należy do Grupy Deutsche Bahn.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacje: TORUŃ

Zadania:
• przejazdy na określonych trasach wg ustalonego grafiku
• prawidłowa odprawa pasażerów
• sumienne i terminowe rozliczanie się z utargów dziennych
• dbałość o powierzone mienie

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia minimum zawodowego
• dyspozycyjności
• uczciwości i rzetelności w wykonywaniu codziennych obowiązków pracowniczych,
• wysokiej kultury osobistej

Kandydatom oferujemy ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE oraz ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym

Wyślij swoje zgłoszenie z dopiskiem w temacie maila „KIEROWCA TORUŃ” na adres email:
rekrutacja@arrivabus.pl

Tel. + 48 722 230 981 - - ( pon - pt w godz. 8-16)

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-199 7 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833)".

Dodatkowo można umieścić zgodę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”