Promuj to ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy - branża stomatologiczna

Data dodania: 2017-06-05 15:04:47ID: 1104

olga.krzus@grafton.pl

Dla naszego Klienta, firmy działającej na rynku stomatologicznym, w związku z rozwojem struktur sprzedażowych poszukujemy kandydata na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Teren działania: województwo kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
 realizacja planów sprzedażowych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
 negocjowanie i realizacja kontraktów handlowych
 pozyskiwanie nowych klientów – gabinety stomatologiczne
 bieżąca analiza danych sprzedażowych, monitorowanie konkurencji, raportowanie

Wymagania:
 min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży stomatologicznej lub farmaceutycznej
 bardzo dobra organizacja pracy
 proaktywna postawa, dynamizm w działaniu
 umiejętność obsługi komputera oraz programów biurowych (pakiet MS Office)
 mile widziana znajomość j. angielskiego
 czynne prawo jazdy kat. B

Korzyści:
 zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
 motywujące wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
 praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku