Zamknij
REKLAMA

Wczoraj (12.09) podszedłem w Plazie do czarnowłosej dziewczyny, która sprzedawała biżuterię na stoisku na środku "korytarza", tam był napis "Beryl", więc może tak to się nazywa. Wprost poprosiłem, czy mógłbym otrzymać Jej nr telefonu. Powiedziała, że nie. Kurczę, może to było zbyt bezpośrednie i bezpardonowe. Nie zaproponowałem, czy pozwoliłaby się ze sobą przejść, czy może otrzymać mniej formalny kontakt (Instagram czy coś), bo tak to może być trochę. Jeśli jesteś wolna i jednak byłaby szansa się poznać, to ja jestem "za". Chyba, że masz chłopaka, czy z kimś właśnie randkujesz. Albo to była po prostu moja niewyjściowa twarz ???? Nie chciałem Cię męczyć i drugi raz podchodzić, ale jeśli byłabyś zainteresowana poznaniem się, to możesz się odezwać, niekoniecznie tutaj publicznie. Proszę też, żeby osoby, które Ją znają nie publikowali jej danych tutaj, nie o to chodzi. Zamiast tego dajcie Jej znać ???? Jeśli jednak będziesz chciała, to się odezwij. Pozdrawiam!


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

poszukuje dziewczyny z X LO która dzisiaj grała mecz w liceum lindego w piłkę ręczną grała z nr 12 i miała warkoczyki

Pozdrawiam dziewczynę około 1.60cm w blond włosach i białych butach i niebieskie koszulce. Na zawodach w siatke w sp5 (14.11) zostaw coś po sobie ????

Witam. Zna może ktoś Beatę Radecką z Torunia?

Szukam kolezanki na M. Kojarze Cie z koncertu Mansona, Ty mnie z koncertu Bena Howarda. Licze ze uda nam sie kontynuowac przerwana rozmowe. Nie sadze bym znalazl Cie akurat przez spotted, ale warto sprobowac.

Witam nie znam jeszcze za dobrze Torunia i chciałbym się dowiedzieć gdzie znajdę dobrego fryzjera i jak to wygląda cenowo. Będę wdzięczny za podanie ulicy na której znajduje się zakład

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone