21:40, 08.10.2018
Piłkarze halowi FC Toruń przegrali w poniedziałek w meczu 3. kolejki w Arenie Toruń z Clearexem Chorzów 1:6. Szczególnie piękna chwila miała miejsce przed meczem, gdy minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego w piątek Marka Wiśniewskiego. Torunianie po remisie w 1. kolejce z Gattą Active Zduńska Wola i późniejszej wygranej z Red Dragons Pniewy, tym razem zmierzyli się w Arenie Toruń z niezwykle silnym rywalem - Clearexem Chorzów. Przed meczem minutą ciszy uczczona pamięć zmarłego w piątek śp. Marka Wiśniewskiego. Sam mecz nie było porywającym widowiskiem, jeśli chodzi o formę torunian. Rywale wypunktowali ich już w pierwszej połowie aplikując trzy bramki. Na listę strzelców wpisali się: Mariusz Seget, Sebastian Leszczak oraz Maciej Mizgajski. Drugie 20 minut wyglądało podobnie. Goście grali jak natchnieni. W 29. minucie na 4:0 podwyższył Krzysztof Salisz, a w 32. minucie na 5:0 ponownie Leszczak. FC było stać na trafienie honorowe z 34. minuty autorstwa Marcina Tokarskiego. Wynik ustalił w 36. minucie Adam Wędzony. W 4. kolejce nasz zespół zagra 14 października na wyjeździe z Pogonią 04 Szczecin. Początek spotkania o 15:00. W tabeli z dorobkiem 4 punktów podopieczni Łukasza Żebrowskiego plasują się na 7. miejscu. Tabela dostępna TUTAJ. FC Toruń - Clearex Chorzów 1:6 (0:3) FC Toruń: Michał Wojciechowski (4), Kamil Domański (6), Mateusz Cyman (9), Marcin Mikołajewicz (10), Kacper Zboralski (11), Mateusz Waszak (13), Paweł Kwiatkowski (14), Krzysztof Elsner (17), Nicolae Neagu (18), Marcin Tokarski (21), Remigiusz Spychalski (22), Tomasz Kriezel (23), Marcin Mrówczyński (92), Dawid Wędołowski (98) Clearex Chorzów: Tomasz Golly (4), Mikołaj Zastawnik (6), Mariusz Seget (7), Krzysztof Salisz (9), Maciej Mizgajski (10), Szymon Łuszek (11), Robert Switoń (17), Adam Wędzony (19), Sebastian Leszczak (21), Rafał Krzyśka (23), Vadym Ivanov (24), Patryk Puzio (25) Pozostałe wyniki 4. kolejki: Piast Gliwice - KS Acana Orzeł Futsal Jelcz Laskowice 3:4 AZS UŚ Katowice - MOKS Słoneczny Stok Białystok 7:2 Red Dragons Pniewy - Pogoń 04 Szczecin 3:3 Red Devils Chojnice - AZS UG Gdańsk 5:5
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]