REKLAMA

Rockman w akustycznym wydaniu – Piekarczyk zaśpiewa pod gwiazdami

14:18, 26.07.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Na finał letniego festiwalu Dworu Artusa przygotowano prawdziwą gratkę dla wielbicieli polskiej muzyki rozrywkowej. Na scenie amfiteatru Muzeum Etnograficznego zagra lider TSA – Marek Piekarczyk.

Dla torunian w wakacyjnej i letniej atmosferze wystąpili już Suzanne Vega, Adam Nowak, Wojtek Mazolewski i grupa Hey. Przed nami ostatnia okazja, aby dobrej muzyki posłuchać w wyjątkowej scenerii Amfiteatru Muzeum Etnograficznego. Dla festiwalowej publiczności zagra Marek Piekarczyk, lider kultowego TSA, który młodszej publiczności dał się ostatnio poznać jako charyzmatyczny juror w programie The Voice of Poland.

- Marek Piekarczyk to rockman nietypowy, żyjący zupełnie na drugim biegunie hasła Sex, Drugs nad Rock&Roll. Wegetarianin, nie pijacy alkoholu, łagodnie nastawiony do życia, który wciąż zadziwia swoim pełnym drapieżności, mocnym głosem. Dla mnie artysta zawsze będzie się kojarzył z „Marszem wilków”, który to odegrał niepoślednią rolę, kultowym dla pokolenia lat 80-tych  filmie jakim była Akademia Pana Kleksa. Do dziś pamiętam strach i senne koszmary jakie wywoływał ten utwór. Liczę że artyści zaśpiewają go również w trakcie występu w Toruniu - zaprasza Łukasz Wudarski z Dworu Artusa.

Podczas niedzielnego (30 lipca) koncertu na pewno usłyszymy największe przeboje polskiej muzyki rozrywkowej. Artysta wykona nie tylko ballady rockowe, ale także wykonawców, których od lat ceni i podziwia. Nie zabraknie przebojów Skaldów czy Czerwonych Gitar.

Podczas koncertu Piekarczyk jak zawsze będzie łamał muzyczne stereotypy i połączy pokolenia swoich fanów.

Koncert Marek Piekarczyk Akustycznie odbędzie się w niedzielę (30 lipca) o godz. 21.

Bilety można kupić w kasie Dworu Artusa, bezpośrednio przed koncertem oraz poprzez sprzedaż internetową (tutaj).

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017