Zamknij

REKLAMA
15:38, 16.11.2018
Większość podatników zdaje sobie sprawę, że rozpoczynając swoją pracę zarobkową, będą oni osiągać przychody (i możliwe dochody). W związku z powyższym, zrodzą się specjalne obowiązki wobec krajowej administracji podatkowej. Za osiąganie dochodów na terenie Polski, generalnie należy odprowadzić do budżetu Państwa odpowiednie daniny – tak zwane podatki. Czym jest więc PIT? Jakich podmiotów dotyczy? Jak i kiedy go złożyć?
13:51, 16.11.2018
Dobrze dopasowane buty narciarskie to podstawa. Kiedy mamy na nogach odpowiedni model, zapewniający komfort, wygodę i bezpieczeństwo, możemy skupić się już wyłącznie na odczuwaniu przyjemności z jazdy i podziwianiu widoków. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru butów narciarskich? Bo w tym wypadku nie kolor jest najważniejszy.
08:38, 16.11.2018
Tym razem centrum handlowe Bielawy postawiło na rozwój strefy food court, która zyskała właśnie nowy wygląd. Z tej okazji niektórzy najemcy restauracyjni przygotowali dla klientów, którzy odwiedzą w weekend centrum specjalne zniżki.
11:28, 14.11.2018
Zaufanie to podstawowa rzecz, o jaką musimy dbać oferując jakiegokolwiek rodzaju usługi. Nie inaczej jest z prowadzeniem lokalu. Są czynności, przy których nikt z nas nie akceptuje żadnego brudu – spożywanie posiłków z pewnością do nich należy. Jeżeli pozwolimy na to, by w oczy naszego gościa rzucił się dowolny drobiazg, mogący być przyczyną pełnych niepokoju domysłów odnośnie tego, co może dziać się za drzwiami kuchni, niewykluczone, że więcej nie zobaczymy już ani jego, ani innych osób, z którymi mógłby podzielić się swoimi spostrzeżeniami. W dobie mediów społecznościowych ich liczba może być trudna do przewidzenia.
08:29, 14.11.2018
Konsolidować można nie tylko kredyty. Rozwiązanie to dostępne jest także dla klientów firm pożyczkowych. Co warto o nim wiedzieć?
11:10, 09.11.2018
Powrót do zdrowia po chorobach, kontuzjach, złamaniach czy operacjach bardzo często wymaga specjalnych zajęć, które pozwolą szybko i skutecznie przywrócić sprawność. Odpowiednia diagnostyka, a także metody leczenia i zabiegi rehabilitacyjne pomogą w dużym stopniu zacząć samodzielnie funkcjonować osobom, które nie miały takiej możliwości.
06:00, 08.11.2018
Dostęp 24h/7, 8 stref treningowych, 300 urządzeń klasy premium, zajęcia fitness w cenie karnetu i brak długoterminowych umów. To wszystko oferuje pierwszy w mieście klub innowacyjnej sieci fitness CityFit, który powstaje w Toruń Plaza. Otwarcie 16 listopada, ale klub można obejrzeć już teraz podczas dni otwartych.
12:24, 07.11.2018
Jednym z najtrudniejszych wyborów, z jakimi muszą się zmierzyć młodzi rodzice, jest znalezienie odpowiedniego wózka dla ich pierwszego dziecka. Brak doświadczenia, niewielka wiedza na temat potrzeb maluszków oraz ograniczony budżet potrafią znacznie utrudnić sprawę. Sprawdź, jak nie pogubić się w natłoku ofert i znaleźć dla swojej pociechy wózek idealny.
00:00, 30.10.2018
O działalności Urbitoru mieszkańcy wiedzą niewiele, a to jedna z najprężniej rozwijających się toruńskich spółek. Odpowiada za zarządzanie miejskimi targowiskami, parkingami, cmentarzami komunalnymi, dworcem Toruń Główny, prowadzi Toruńską Giełdę przy Towarowej, Centrum Targowe Park, dba o zieleń i rozwija miasto w stronę nowoczesnych technologii. Dlaczego warto poznać Urbitor bliżej?
11:50, 29.10.2018
Masz wrażenie, że w każdej sytuacji w jakiej się znajdziesz, świetnie sobie poradzisz? To doskonale, że tak wierzysz w swoje wszechstronne umiejętności. Ale czasami mogą pojawić się takie okoliczności, w których lepiej jest jednak polegać na doświadczonych profesjonalistach. Do takich sytuacji zalicza się między innymi holowanie samochodu.
00:00, 26.10.2018
16 listopada (godz. 19.00), Agencja Artystyczna MUZA zaprezentuje w Toruniu w Auli UMK spektakl Teatru KAMIENICA - “Czarna Komedia” w znakomitej obsadzie znanych i lubianych artystów. „Czarna komedia” w reżyserii Tomasza Sapryka to historia utalentowanego rzeźbiarza przed życiową szansą, ale jak tę szansę wykorzystać gdy nagle brakuje prądu, pojawia się angielska narzeczona i niezapowiedziani goście… Co wyniknie z takiego połączenia? Czy kiedy zgasną światła uda się zapanować nad lawiną nieoczekiwanych zdarzeń?
11:00, 24.10.2018
W dniach 27-28 października Centrum Handlowe Bielawy zaprasza na kolejną edycję akcji #EkoBielawy. Tym razem klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 100 złotych otrzymają w prezencie kompozycję kwiatową z dynią w roli głównej. Partnerem wydarzenia jest hipermarket Carrefour.
09:27, 19.10.2018
Wiele osób niechętnie uczestniczy w spotkaniach o pracę, ponieważ jest to stresujące wydarzenie, szczególnie jeżeli staramy się o zatrudnienie w dużym przedsiębiorstwie. Czeka nas wtedy kilka etapów rekrutacji, do których nie możemy się w stu procentach przygotować. Warto dowiedzieć się, jak wygląda cały proces, aby pozbyć się wszystkich obaw.
09:25, 19.10.2018
Wchodząc na rynek pracy, nie do końca wiemy czego się spodziewać. Zdarza się, że rzeczywistość różni się od oczekiwań, co jest częstą przyczyną rozczarowań. Jedno jest pewne: nasza ścieżka zawodowa nie może być dziełem przypadku, a dobrze zaplanowaną strategią. Jak wejść na rynek pracy, kiedy brakuje nam doświadczenia?
00:00, 19.10.2018
Toruński Urbitor, który zarządza Dworcem Głównym i dba o infrastrukturę obiektu podkreśla, że ten bardzo się rozwinął. Co warto wiedzieć o jednym z najstarszych dworców kolejowych w Polsce?
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone