Zamknij

Kasjer

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta przy kasie fiskalnej w markecie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 08.11.2018
Wynagrodzenie brutto: 2 100 - 2 300 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • badania sanitarno-epidemiologiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności, umiejętność pracy w zespole
      Pracodawca: PLATFORMA INTEGRACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH - POROZUMIENIE
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Elwira Fabianowicz
      Numer telefonu: 512 79 72 93
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv można wysłać na email: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      realizacja zadań z utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych kontrola, regulacja i konserwacja urządzeń elektrycznych, aparatury kontrolno-pomiarowej i zabezpieczeń utrzymanie ruchu maszyn i
      StPr/18/2880
      wynagrodzenie od 2 100 - 6 000 PLN

      praca w przestrzeni produkcyjno badawczej w której znajdują się urządzenia do zaawansowanych procesów chemicznych zapewnienie ciągłości procesów technologicznych poprzez prawidłową obsługę instalac
      StPr/18/2881

      sprzątanie biur
      StPr/18/2882
      wynagrodzenie od od 1 575 PLN

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych, poremontowych, klatek schodowych.
      StPr/18/2883
      wynagrodzenie od 1 575 - 1 700 PLN

      obsługa bieżących klientów i pozyskiwanie nowych
      StPr/18/2884
      wynagrodzenie od od 2 550 PLN

      pakowanie i oklejanie towaru, składanie kartonów, przygotowanie zamówień w magazynie
      StPr/18/2869
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      nauczanie matematyki (4 godz. tygodniowo)
      StPr/18/2870
      wynagrodzenie od od 1 800 PLN

      wsparcie administracyjne działu prawnego, analiza etapów inwestycji drogowych, przygotowywanie dokumentów dot. inwestycji , dbałość o terenowy obieg informacji dokumentów, korespondencji, przygotowywa
      StPr/18/2871
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      prace montażowe i ślusarskie, obsługa piły taśmowej, pomoc przy rozładunku i załadunku materiałów i urządzeń, wykonywanie dorywczo ręcznych prac transportowych, zgodnie z obowiązującymi normami
      StPr/18/2872
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      praca z uczniem z Zespołem Aspergera
      StPr/18/2873
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN