manikiurzystka- pedikiurzystka

Miejsce pracy: Szosa Chełmińska 27, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie manicure i pedicure
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 03.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: technik usłu kosmetycznych
  • pomaturalne/policealne, inne, kierunek: kosmetyczka, manikiurzystka
    Zawód:
    • Technik usług kosmetycznych*
    • Manikiurzystka
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mogą być osoby po kursach: manicure i pedicure
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PPHU Irmgarda Wierzbowska
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Szosa Chełmińska 27, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Irmgarda Wierzbowska
      Numer telefonu: 507 092 950
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Sprzątanie pasaży, pomieszczeń socjalnych i sanitarnych w centrum handlowym.
      StPr/18/1875
      wynagrodzenie od do 2 100 PLN

      Obsługa maszyny myjącej, pomoc w przygotowaniu posiłków oraz prace porządkowe na terenie kuchni
      StPr/18/1876
      wynagrodzenie od do 16 PLN

      obsługa i nadzór nad układem sterowania maszyn (elektryka, pneumatyka, hydraulika), programowanie sterowników PLC, wykonywanie przeglądów okresowych, konserwacji maszyn, ocena bezpieczeństwa maszyn, w
      StPr/18/2859
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      tapicerowanie mebli, tapicerka samochodowa, jachty
      StPr/18/2860
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      opieka pedagogiczno-wychowawcza nad dziećmi autystycznymi
      StPr/18/2861

      opieka pedagogiczno-terapeutyczna nad dziećmi z autyzmem
      StPr/18/2862
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      rozwożenie towarów: odzież ochronna, praca na terenie województwa kujawsko pomorskiego oraz całego kraju
      StPr/18/2867
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      StPr/18/2868
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      przyjmowanie i wydawanie towarów, obsługa wózka widłowego
      StPr/18/2852

      wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych oraz manewrowanie wózkiem widłowym i przemieszczanie towarów, zabezpieczanie przewożonego towaru przed zniszczeniem i uszkodzeniem podczas załadunku, wył
      StPr/18/2856
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN