Zamknij

Sprzedawca

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa klientów w sklepie mięsnym, obsługa kasy fiskalnej, rozliczanie ze sprzedaży
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 08.11.2018
Wynagrodzenie brutto: 2 700 - 2 800 PLN
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • obsługa kas fiskalnych
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Zawód:
      • Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1)
        • książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: ZAKŁAD MIĘSNY KAWSCY SPÓŁKA JAWNA
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Beata Krysiak
          Numer telefonu: 512-752-054
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon
          realizacja zadań z utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych kontrola, regulacja i konserwacja urządzeń elektrycznych, aparatury kontrolno-pomiarowej i zabezpieczeń utrzymanie ruchu maszyn i
          StPr/18/2880
          wynagrodzenie od 2 100 - 6 000 PLN

          praca w przestrzeni produkcyjno badawczej w której znajdują się urządzenia do zaawansowanych procesów chemicznych zapewnienie ciągłości procesów technologicznych poprzez prawidłową obsługę instalac
          StPr/18/2881

          sprzątanie biur
          StPr/18/2882
          wynagrodzenie od od 1 575 PLN

          Sprzątanie pomieszczeń biurowych, poremontowych, klatek schodowych.
          StPr/18/2883
          wynagrodzenie od 1 575 - 1 700 PLN

          obsługa bieżących klientów i pozyskiwanie nowych
          StPr/18/2884
          wynagrodzenie od od 2 550 PLN

          pakowanie i oklejanie towaru, składanie kartonów, przygotowanie zamówień w magazynie
          StPr/18/2869
          wynagrodzenie od od 13,7 PLN

          nauczanie matematyki (4 godz. tygodniowo)
          StPr/18/2870
          wynagrodzenie od od 1 800 PLN

          wsparcie administracyjne działu prawnego, analiza etapów inwestycji drogowych, przygotowywanie dokumentów dot. inwestycji , dbałość o terenowy obieg informacji dokumentów, korespondencji, przygotowywa
          StPr/18/2871
          wynagrodzenie od od 2 100 PLN

          prace montażowe i ślusarskie, obsługa piły taśmowej, pomoc przy rozładunku i załadunku materiałów i urządzeń, wykonywanie dorywczo ręcznych prac transportowych, zgodnie z obowiązującymi normami
          StPr/18/2872
          wynagrodzenie od od 2 500 PLN

          praca z uczniem z Zespołem Aspergera
          StPr/18/2873
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN