magazynier

Miejsce pracy: Polna 115, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przyjmowanie towaru do magazynu, uczestniczenie w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych, rozmieszcza
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 11.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • wózki widłowe
    • PRAWO JAZDY KAT. B*
    • znajomość i obsługa komputera
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Magazynier (wymagany staż - lata: 1)
        Wymagania dodatkowe
        Wykształcenie:
        • średnie ogólnokształcące
        • średnie zawodowe
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: SUPRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Czerwonka Parcel 53, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu:
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV należy wysłać na adres: [email protected]
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail
          PRZYJMOWANIE TOWARU NA STAN MAGAZYNOWY, REALIZACJA ZAMÓWIEŃ DO KLIENTA ZA POMOCĄ TERMINALA.
          StPr/18/1795
          wynagrodzenie od do 2 100 PLN

          pomoc nauczycielowi przy dzieciach, roznoszenie posiłków, prace porządkowe
          StPr/18/2677
          wynagrodzenie od od 2 100 PLN

          prace pomocnicze przy wykonywaniu instalacji wod-kan i centralnego ogrzewania (Praodawca przyuczy do pracy; wynagrodzenie od 2200zł do 4000zł netto)
          StPr/18/2678
          wynagrodzenie od 3 062 - 5 645 PLN

          Nauczyciel grupy przedszkolnej dzieci w wieku mieszanym (2,5 - 9 lat), w tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Przedszkole całoroczne.
          StPr/18/2679
          wynagrodzenie od od 2 150 PLN

          Opieka nad dziećmi, wspólne zabawy i gry. Ćwiczenia ruchowe z dziećmi z zakresu wspomagania rozwoju. Prowadzenie terapii dla dzieci z potrzebami edukacyjnymi. PRACODAWCA PRZESZKOLI W PROWADZENIU TERAP
          StPr/18/2680

          obsluga maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych (recykling)
          StPr/18/2663
          wynagrodzenie od 2 770 - 3 200 PLN

          sporządzanie raportów kasowych, zestawień pomocniczych, wystawianie faktur, weryfikacja dokumentów księgowych, wprowadzanie dokumentów do systemów ksiegowych, sporządzanie deklaracji podatkowych, prow
          StPr/18/2665

          obsługa klientów- wydawanie towarów
          StPr/18/2666
          wynagrodzenie od od 2 550 PLN

          obsługa bieżących klientów i pozyskiwanie nowych
          StPr/18/2667

          przyjmowanie opłat, obsługa klientów (1/2 etatu, z możliwością do pełnego)
          StPr/18/2671
          wynagrodzenie od od 1 050 PLN