Monter elewacji wentylowanej

Miejsce pracy: Bukowa 27, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: montaż elewacji wentylowanej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 24.09.2018
Wynagrodzenie brutto: 18 - 21 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, budowlane
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Pracodawca przyuczy do pracy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: NOVTECH GROUP Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Bukowa 27, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Arkadiusz Lewandowski
      Numer telefonu: 733 37 06 77
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      PRZYJMOWANIE TOWARU NA STAN MAGAZYNOWY, REALIZACJA ZAMÓWIEŃ DO KLIENTA ZA POMOCĄ TERMINALA.
      StPr/18/1795
      wynagrodzenie od do 2 100 PLN

      pomoc nauczycielowi przy dzieciach, roznoszenie posiłków, prace porządkowe
      StPr/18/2677
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      prace pomocnicze przy wykonywaniu instalacji wod-kan i centralnego ogrzewania (Praodawca przyuczy do pracy; wynagrodzenie od 2200zł do 4000zł netto)
      StPr/18/2678
      wynagrodzenie od 3 062 - 5 645 PLN

      Nauczyciel grupy przedszkolnej dzieci w wieku mieszanym (2,5 - 9 lat), w tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Przedszkole całoroczne.
      StPr/18/2679
      wynagrodzenie od od 2 150 PLN

      Opieka nad dziećmi, wspólne zabawy i gry. Ćwiczenia ruchowe z dziećmi z zakresu wspomagania rozwoju. Prowadzenie terapii dla dzieci z potrzebami edukacyjnymi. PRACODAWCA PRZESZKOLI W PROWADZENIU TERAP
      StPr/18/2680

      obsluga maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych (recykling)
      StPr/18/2663
      wynagrodzenie od 2 770 - 3 200 PLN

      sporządzanie raportów kasowych, zestawień pomocniczych, wystawianie faktur, weryfikacja dokumentów księgowych, wprowadzanie dokumentów do systemów ksiegowych, sporządzanie deklaracji podatkowych, prow
      StPr/18/2665

      obsługa klientów- wydawanie towarów
      StPr/18/2666
      wynagrodzenie od od 2 550 PLN

      obsługa bieżących klientów i pozyskiwanie nowych
      StPr/18/2667

      przyjmowanie opłat, obsługa klientów (1/2 etatu, z możliwością do pełnego)
      StPr/18/2671
      wynagrodzenie od od 1 050 PLN