magazynier/operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przyjmowanie i wydawanie towarów, obsługa wózka widłowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 17.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • operator wózka widłowego
      Wymagania pożądane
      • badania sanitarno-epidemiologiczne
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Marzenna Wiśniewska
        Numer telefonu: 566580207
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Transport na terenie województwa kujawsko-pomorskiego peletu i rozpałki. Dostarczanie towaru do firm i osób prywatnych. Pakowanie towaru do samochodu.
        StPr/18/2456
        wynagrodzenie od 2 100 - 2 600 PLN

        sprzątanie pomieszczeń biurowych, klatek
        StPr/18/2458
        wynagrodzenie od 1 575 - 1 700 PLN

        nauczyciel-wychowawca w grupie przedszkolnej (prowadzenie samodzielnie zajęć dydatktycznych, opiekuńczych i wychowawczych; realizacja wszystkich zadań progrmowych; prowadzenie dokumentacji obowiązując
        StPr/18/2459
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        (dla osób do 30rż) wykonywania instalacji niskoprądowych, teleinformatycznych
        StPr/18/2461

        pomoc przy kładzeniu instalacji elektrycznych
        StPr/18/2463
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        prowadzenie dokumentacji pracowniczej, rejestracja pracowników w ZUS, przeprowadzanie rekrutacji pracowników, kompleksowa obsługa kadrowo- płacowa (wynagrodzenie od 2200zł do 3000zł)
        StPr/18/2465
        wynagrodzenie od 2 200 - 3 000 PLN

        rejestracja pracowników w ZUS, kompleksowa obsługa płacowa, naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie rozliczeń zleceniobiorców (wynagrodzenie od 2200zł do 3000zł)
        StPr/18/2466

        montaż elewacji wentylowanej
        StPr/18/2470
        wynagrodzenie od 18 - 21 PLN

        księgowanie kosztów, wyciągów bankowych, raportów kasowych, prowadzenie i uzgadnianie ewidencji analitycznej i syntetycznej w zakresie wyznaczonych rachunków; 2) sprawdzanie dokumentów pod wz
        StPr/18/2471
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        Prowadzenie postępowań w sprawach związanych z rozdysponowaniem nieruchomości w drodze sprzedaży, zamiany lub oddania w użytkowanie wieczyste w trybie przetargowym lub bezprzetargowym
        StPr/18/2472