TECHNOLOG

W związku z dynamicznym rozwojem firma EUROPANELS - producent i dystrybutor płyt warstwowych poszukuje osobę na stanowisko:

TECHNOLOG

Miejsce pracy: Latkowo (woj. kujawsko-pomorskie)

Zadania na oferowanym stanowisku:
sterowanie istniejącymi procesami produkcyjnymi;
kontrolowanie jakości wyrobów we wszystkich fazach produkcyjnych oraz kontrola produktu gotowego;
wdrażanie nowych projektów do produkcji;
tworzenie i analiza dokumentacji procesu produkcji;
optymalizowanie i usprawnianie procesu produkcji;
rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem technologicznym.

Wymagania:
min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
wykształcenie wyższe, preferowane studia inżynierskie, absolwenci politechniki;
znajomość zagadnień technologii produkcji;
wysokie zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
doskonała organizacja pracy, zdecydowanie oraz samodzielność w działaniu;
mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
dogodne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie;
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;
pracę w młodym zespole;
możliwość bezpłatnego zakwaterowania w przypadku zamieszkania poza miejscem zatrudnienia.

Zgłoszenia: list motywacyjny oraz CV z nazwą stanowiska w temacie e-maila, prosimy kierować na adres: kariera@europnels.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz 883).

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym dziękujemy za przesłanie aplikacji.

tel.
email. kariera@europanels.pl

2017-03-14 13:32:26