Art Director

Studio Graficzne CUBE w Toruniu oferuje usługi z zakresu szeroko pojętej grafiki komputerowej i reklamy. Jako zespół ekspertów już od 8 lat zmieniamy wizerunek firm z całego świata oferując im wiedzę, doświadczenie oraz nowoczesne projekty. W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy specjalistę na stanowisko Art Director.

Zadania:
? Aktywne wytyczanie kierunków w zakresie designu, współtworzenie koncepcji wizualnych, wdrażanie kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań graficznych,
? Współpraca z project managerami oraz grafikami, grafikami 3D, animatorami i programistami, wspieranie i motywowanie zespołu kreatywnego,
? Dbałość o najwyższy poziom wizualny realizowanych przez zespół projektów, nadzór nad spójnością i jakością realizacji,
? Projektowanie stron internetowych, form drukowanych, przygotowywanie i tworzenie pełnych brandingów, realizowanie projektów zgodnie z terminami.

Wymagane kompetencje:
? Umiejętność projektowania nieprzeciętnych kompozycji wizualnych na najwyższym poziomie,
? Zdolność efektywnego zarządzania własnym czasem i zadaniami,
? Praktyczna wiedza z zakresu projektowania grafiki użytkowej, brandingu, form drukowanych (tj. katalogi, broszury), zasad DTP i typografii, oraz projektowania stron internetowych,
? Biegła znajomość oprogramowania Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat,
? Znajomość zasad projektowania User Experience i/lub User Interface,
? Duże doświadczenie w projektowaniu potwierdzone solidnym portfolio,
? Znajomość branżowych trendów dotyczących projektowania oraz rozwiązań funkcjonalnych,
? Zaangażowanie, wysoka kreatywność, zorientowanie na jakość, znakomity zmysł estetyczny, dokładność, poczucie precyzji oraz dbałość o szczegóły i detale,
? Umiejętność pracy w zespole i nastawienie na rozwiązywanie problemów, mile widziane doświadczenie w liderowaniu zespołowi,
? Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym w piśmie.

Oferujemy:
? Pracę nad ciekawymi i zróżnicowanymi projektami dla Klientów polskich i zagranicznych,
? Współpracę z młodym, twórczym i zgranym zespołem,
? Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i efektywności działania,
? Stabilne zatrudnienie gwarantujące rozwój i realizowanie zawodowych ambicji,
? Elastyczne warunki pracy,
? Prywatną opiekę medyczną.

Dokumenty aplikacyjne łącznie z portfolio prosimy przesyłać na adres praca@cube3d.pl

tel.
email. praca@cube3d.pl

2017-02-27 14:24:45