Zamknij
REKLAMA

O krok od tragedii! Z jego samochodu prawie nic nie zostało

11:48, 10.08.2018 | Oprac. MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

Włocławscy policjanci zatrzymali 41-latka, który na drodze K-91 (gm. Lubień Kujawski) uderzył  audi w drzewo i dachował. Badanie trzeźwości wykazało, że miał prawie 1,7 promila alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.  

W czwartek (09.08.2018) około godziny 23:00 policjanci zostali powiadomieni o dachowaniu pojazdu na drodze K-91 w miejscowości Zakrzewo (gm. Lubień Kujawski). Na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 41-letni kierujący audi jadąc w kierunku Łodzi zjechał na przeciwległy pas ruchu, a później na pobocze i uderzył w drzewo.

W wyniku uderzenia pojazd dachował. Policjanci przeprowadzili badanie stanu trzeźwości kierującego, które wykazało prawie 1,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala.

Mundurowi zatrzymali 41-latkowi prawo jazdy, a za jazdę w stanie nietrzeźwości może mu grozić kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.    

(Oprac. MM)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone