Zamknij
REKLAMA

Kobieta i mężczyzna, czyli powiedz mi, jak mnie kochasz

12:32, 09.08.2018 | Informacja prasowa
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

W sobotę, 11 sierpnia, o godzinie 17:00, w Ośrodku Chopinowskim w Szafarni zagoszczą znamienici artyści. Dariusz Jakubowski wraz z muzykami: śpiewaczką Katarzyną Thomas i pianistą Piotrem Szafrańcem, zaproponują lekką, poetycko-muzyczną podróż w poszukiwaniu spełnienia w miłości. Przedstawione zostaną miłosne tematy w poezji od biblijnej, zmysłowej „Pieśni nad Pieśniami”, przez szekspirowskie „Sonety”, poezję Emily Dickinson, aż po współczesnych Szymborską, Gałczyńskiego czy Baczyńskiego.

Muzyczne tło tworzyć będą motywy z filmu Michela Legranda „Kobieta i mężczyzna”, popularne tematy z „Love story” czy „Amelii”, melodie Marka Grechuty, miłosna aria Mimi z Cyganerii Pucciniego oraz kompozycje Ericka Satie.

Kobieta i mężczyzna… to podróż przez style i epoki, mieszająca formy, by tym bardziej wydobyć sens, bo formy i kostiumy się zmieniają, a archetypiczny sens pozostaje wieczny.

Bilety w cenie 15/20 złotych można rezerwować za pomocą elektronicznego systemu rezerwacji lub telefonicznie: 56 682 79 30. Ośrodek zastrzega, że wszystkie nieodebrane rezerwacje są automatycznie anulowane 20 minut przed koncertem i ponownie skierowane do sprzedaży (nie dotyczy osób korzystających z Chopin Busa).

Na koncert można dojechać Chopin Busem (bilet na przejazd podlega rezerwacji):

z Torunia

15:00 – Urząd Marszałkowski, Plac Teatralny 2 (bilet w obie strony 10 zł)

15:10 – Rubinkowo, przystanek przy markecie Obi (bilet w obie strony 10 zł)

z Golubia-Dobrzynia

15:50 – Starostwo Powiatowe, pl. 1000-lecia 25 (przejazd darmowy)

Powrót po koncercie.

(Informacja prasowa)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone