Zamknij
REKLAMA

Muzyka elektroniczna i cała masa dobrych bitów!

09:50, 09.08.2018 | AA
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

Już 14 sierpnia na Zamku Dybowskim najlepsze dj'ki i producentki (w tym jeden mężczyzna- Radosław Sirko aka Duy Gebord) zaprezentują torunianom kobiecą scenę elektroniczną w Polsce. Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty w Kulturhauzie. Ko:Bity wspiera ORAMICS.

Plenerowa impreza na Zamku Dybów ma za zadanie promować kobiety zdolne i wyjątkowe, zwrócić uwagę na ich talent, a niekoniecznie na płeć. Najlepsze dj'ki i producentki zaprezentują całą gamę setów. Kogo dokładnie usłyszymy? Organizatorzy zaprosili siedmioro wykonawców, m.in.: Young Majli czy [agatkę] z kolektywu ONIRYZM. W Toruniu wystąpią też: Maria Kępisty, Monster, Kontrasala, FOQL, Duy Gebord/Radosław Sirko i VJ Nie wiem.

Wydarzenie wspiera ORAMICS - projekt, który ma wzmacniać pozycję kobiet na rynku muzyki elektronicznej.

- Oramics jest to projekt tworzony przez kobiety dla kobiet, jednak przy współpracy i nieocenionym wsparciu wielu przedstawicieli płci przeciwnej, dla których temat jest równie istotny. Ważną częścią naszej działalności jest również wspieranie innych środowisk, które nie mają tak silnej reprezentacji lub którym z różnych powodów może być ciężej, czyli artystów/artystek LGBTQ, różnego pochodzenia etnicznego czy koloru skóry. Poza działalnością internetową tworzymy serię wydarzeń klubowych i koncertowych, prezentując najciekawsze artystki polskiej sceny - tłumaczą organizatorki projektu.

Dj'skim setom będą towarzyszyć warsztaty edukacyjne - Oramics Sound Lab: Ableton dla początkujących, które odbędą się 15 sierpnia o godz. 14:00 w Kulturhauz, przy ulicy Poniatowskiego 5/2. Chętni muszą się na nie zapisać mailowo: [email protected]. Zgłoszenia przyjmowane są do 12 sierpnia.

(AA)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone