Zamknij
REKLAMA

Jeszcze jeden festiwal filmowy! Wkrótce zadebiutuje Młode Kino

11:48, 13.11.2017 | Adrian Aleksandrowicz
REKLAMA
Skomentuj
fot. fanpage festiwalu Młode Kino

Filmy dla dzieci i młodzieży, spotkania z aktorami dubbingowymi, a także specjalne atrakcje dla maluchów - już 30 listopada wystartuje nowy toruński festiwal filmowy. Młode Kino to nowa inicjatywa twórców Tofifestu.

Młoda Kino rozpocznie się 30 listopada i potrwa do 2 grudnia. Na program festiwalu złoży się kilkanaście wydarzeń - najlepsze filmy dla dzieci i nastolatków oraz spotkania z aktorami dubbingowymi - m.in. Jarosławem Boberkiem. Festiwal nowa inicjatywa Fundacji Biuro Kultury - organizatorów Międzynarodowego Festiwalu Tofifest.

Jakie filmy zobaczymy podczas pierwszej edycji festiwalu? Podzielono je na pięć grup wiekowych - niektóre będą mogły zobaczyć już czterolatki, inne wybrano z myślą o nastolatkach, w tym m.in. "The Florida Project" w reżyserii Seana Bakera.

Seanse i spotkania organizowane w ramach festiwalu odbędą się w Cinema City. Aby wziąć w nich udział, trzeba zarezerwować miejsce (można to zrobić tutaj). Impreza spotkała się z tak wielkim zainteresowaniem torunian, że zostały już tylko pojedyncze miejsca na filmy.

Patronem medialnym festiwalu Młode Kino jest portal Dzień Dobry Toruń.

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone