Sytuacja staje się katastrofalna. Gorzej już być chyba nie może

13:55, 05.12.2016 Michał Malinowski
Skomentuj Gra Budowlanych nie przysparza kibicom zbyt wiele radości   Fot. Tomasz Berent Gra Budowlanych nie przysparza kibicom zbyt wiele radości Fot. Tomasz Berent

Siatkarki Giacomini Budowlanych Toruń przegrały kolejny ligowy mecz w stosunku 3:0. Tym razem podopieczne Nicoli Vettoriego przegrały na wyjeździe z PTPS-em Piła.

Forma naszego zespołu jest dramatycznie słaba. Zespół nie jest w stanie wygrać meczu od 22 października, kiedy pokonał na wyjeździe BKS Profi Credit Bielsko – Biała. W niedzielę torunianki musiały uznać wyższość zespołu z Piły, przegrywając 0:3.

[ZT]7823[/ZT]

Wydawało się, że Budowlane mogą pokusić się o zwycięstwo w tym spotkaniu, tym bardziej że w meczach przedsezonowych ogrywały rywalki. Tym razem jednak role się odwróciły. Gospodynie od początku narzuciły swój styl gry, uzyskując kilka punktów przewagi (14:9, 17:3). W ekipie z Torunia brakowało dokładnego przyjęcia oraz skutecznego ataku. Pilanki wygrywają 25:18

Druga partia była bliźniaczo podobna do pierwszego seta. PTPS zyskał kilka punktów zaliczki, kontrolując wydarzenia na parkiecie. W efekcie gospodynie triumfowały 25:18. Trzeci set niewiele się różnił od poprzednich odsłon. Nasz zespół nie był w stanie postraszyć pilanek, które grały swoje, i w konsekwencji wygrały do 19 i cały mecz 3:0.

W środę Giacomini zagrają w Arenie Toruń z Pałacem Bydgoszcz. Początek spotkania o godzinie 19:00.

PTPS Piła – Giacomini Budowlani Toruń   3:0 (25:18, 25:18, 25:19)

Giacomini Budowlani Toruń: Wojcieska 6, Paulava 9, Lewandowska 2, Wójcik 2, Gierak 7, Ryznar 5, Pavan4, Franchi (libero) oraz Polak 6, Gancarz 1, Bimkiewicz