To był jej dzień! Lider trzeciej ligi może być tylko jeden. Pewne zwycięstwo Gwiazdy

09:33, 08.11.2016 Michał Malinowski
Skomentuj Wiktoria Jóźwicka przy piłce, autorka dwóch bramek   Fot. Maciej Wasilewski Wiktoria Jóźwicka przy piłce, autorka dwóch bramek Fot. Maciej Wasilewski

Piłkarki trzecioligowej Gwiazdy Kani Toruń wygrały w niedzielę, w meczu 11. kolejki z UKS-em Tęczą Bydgoszcz 3:0. Dwie bramki strzeliła Wiktoria Jóźwicka, jedną dołożyła Klaudia Grodzicka.

Tym razem podopiecznym Jacka Wińskiego przyszło mierzyć się z UKS Tęczą Bydgoszcz. Torunianki były zdecydowanym faworytem tej potyczki, co udowodniły na boisku przy ul. Przy Skarpie.

[ZT]6679[/ZT]

Pierwsza połowa zdecydowanie dla gospodyń, które po dwóch trafieniach Wiktorii Jóźwickiej prowadziły 2:0, choć do przerwy wynik powinien być zdecydowanie wyższy. W drugich 40 minutach wyniki na 3:0 ustaliła Klaudia Grodzicka

Gwiazda prowadzi w tabeli po jedenastu kolejkach z dorobkiem 31 punktów. W niedzielę zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Grudziądz. Początek meczu o godzinie 18:00.

Gwiazda Kania Toruń – UKS Tęcza Bydgoszcz  3:0

Gwiazda Kania Toruń: Chojnacka – Wasilkiewicz, Grodzicka, Jóźwicka, Witkowska, Gul, Laskowska, Milecka, Maciejewska, Frelik, Stopińska

Zmiany: Nguyen, Wenderlich, Lisiewska, Matelska, Mycio, Kwiatkowska, Gabryszewska