Hattrick superstrzelczyni, kolejny rywal odprawiony z kwitkiem. Gwiazda wygrywa (ZDJĘCIA)

10:43, 27.09.2016 Michał Malinowski
Skomentuj Gwiazda (żółto - czarne koszulki) nie miała problemów z pokonaniem ekipy z Włocławka   Fot. Krzysztof Osiński Gwiazda (żółto - czarne koszulki) nie miała problemów z pokonaniem ekipy z Włocławka Fot. Krzysztof Osiński

Rywalizujące w rozgrywkach trzeciej ligi kujawsko – pomorskiej, piłkarki Gwiazdy Kani Toruń, pokonały na wyjeździe WAP Włocławek 4:1. Młode torunianki umocniły się na pozycji lidera.

Po raz kolejny świetne zawody rozegrała Klaudia Grodzicka, która trzykrotnie wpisywała się na listę strzelczyń. Do przerwy, Gwiazda prowadziła 2:0 po jej trafieniach.

[ZT]4384[/ZT]

Dwie minuty po wznowieniu gry, Grodzicka podwyższyła na 3:0 po asyście Agnieszki Pencherkiewicz. Ta ostatnia ustaliła wynika spotkania na 4:1 w 77. minucie. Honorowe trafienie dla gospodyń zanotował w 60. minucie Magdalena Górska.

- Nasz zespół był o klasę lepszy, bojowe nastawienie przełożyło się na bój o każdy metr boiska, praktycznie nie było słabych punktów. Wygraliśmy walkę w środku pola i to głównie zdecydowało o takim wyniku tego spotkania – mówi Jacek Wiński, trener Gwiazdy Kani Toruń.

Gwiazda z kompletem 15 punktów przewodzi ligowej stawce. W najbliższej kolejce, w niedzielę, o godzinie 11:00, Gwiazda zmierzy się przed własną publicznością z Tucholanką Tuchola. Więcej zdjęć z meczu we Włocławku można znaleźć tutaj

WAP Włocławek – Gwiazda Kania Toruń  1:4 (0:2)

Gwiazda Kania Toruń: Chojnacka – Laskowska, Maciejewska, Frelik, Mycio, Jóżwicka, Wasilkiewicz, Gul, Witkowska, Pencherkiewicz, Grodzicka

Zmiany: Milecka, Stopińska, Kwiatkowska, Gabryszewska