KH Energa Toruń pewnie pokonuje Automatykę Stoczniowiec

10:14, 29.10.2018 MM Aktualizacja: 11:36, 29.10.2018
Skomentuj Fot. Joanna Zdancewicz Fot. Joanna Zdancewicz

Hokeiści KH Energi Toruń pokonali w niedzielę na Tor-Torze Automatykę Stoczniowca Gdańsk 4:0. Bramki strzelali: Garszyn, Dołęga, Kalinowski oraz Demjaniuk.

Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej tercji. W 26. minucie na listę strzelców wpisał się Siemion Garszyn, a niespełna cztery minuty później po asyście Daniela Minge na 2:0 podwyższył Jarosław Dołęga.

W trzecie odsłonie podopieczni trenera Juryja Czucha podwyższyli rezultat. O sobie dał znać powracający po kontuzji Michał Kalinowski, który w 48. minucie po podaniu Mateusza Zielińskiego strzelił na 3:0. Wynik ustalił w 55. minucie Dmytro Demjaniuk.

We wtorek torunianie zmierzą się na wyjeździe z Węglokokos Kraj Polonią Bytom. Początek spotkania o 18:00. W tabeli nasz zespół jest na wysokim, piątym miejscu z dorobkiem 27 punktów po 15 kolejkach. Tabela dostępna TUTAJ

KH Energa Toruń - Automatyka Stoczniowiec Gdańsk 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)