Polski Cukier Toruń z pierwszą porażką w sezonie!

09:49, 11.11.2018 MM Aktualizacja: 09:59, 11.11.2018
Skomentuj Fot. Agnieszka Bielecka Fot. Agnieszka Bielecka

Polski Cukier Toruń doznał pierwszej porażki w sezonie. Podopieczni Dejana Mihevca musieli w sobotę uznać wyższość Legii Warszawa. Stołęczny klub wygrał 68:63.

Zdecydowanie lepiej w to spotkanie weszli gospodarze, którzy po pierwszej kwarcie prowadzili 21:15. Drugie dziesięć minut na remis po 15:15. Wydaje się, że kluczowa dla losów spotkania okazała się trzecia odsłona, w której górą byli stołeczni.

Co prawda w czwartek partii nasz zespół próbował jeszcze nawiązać walkę i odrabiać straty, ale ostatecznie nie był w stanie odwrócić losów tego spotkania. Na uwagę zasługuje dobra gra Lower'ego i Gruszeckiego, którzy rzucili po 16 punktów.

Kolejny mecz Twarde Pierniki rozegrają 17 listopada. Na wyjeździe zmierzą się z Miastem Szkła Krosno. Tabela i wyniki dostępne TUTAJ

Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń 68:63 (21:15, 15:15, 19:12, 13:21)

Legia: Omar Prewitt 18, Sebastian Kowalczyk 16, Jakub Karolak 11, Rusłan Patiejew 10, Michał Kołodziej 10, Patryk Nowerski 2, Keanu Pinder 1, Mo Soulade 0, Mariusz Konopatzki 0, Roman Rubinsztejn 0.

Polski Cukier: Rob Lowery 16, Cheikh Mbodj 16, Karol Gruszecki 7, Krzysztof Sulima 6, Tomasz Śnieg 6, Aaron Cel 5, Bartosz Diduszko 5, Mikołaj Ratajczak 2.