Pomorzanin Toruń wywozi cenny punkt z Brodnicy. Gol Stasiaka

10:18, 11.11.2018 MM Aktualizacja: 10:25, 11.11.2018
Skomentuj Fot. Joanna Zdancewicz Fot. Joanna Zdancewicz

Piłkarze IV-ligowego Pomorzanina Toruń zremisowali w sobotę na wyjeździe ze Spartą Brodnicą. Bramkę na wagę punktu zdobył w 65. minucie Patryk Stasiak.

Po zeszłotygodniowej porażce przed własną publicznością z Unią Janikowo, podopieczni trenera Dariusza Durdy chcieli zmazać i przywieźć punkty z trudnego terenu.

Już przed meczem było wiadomo, że nie będzie oto łatwo. Do przerwy to gospodarze schodzili z jedną bramką zaliczki, strzelając przysłowiową bramkę do szatni w 45. minucie. Ale nasz zespół nie poddał się i w drugiej połowie dążył do odrobienia start. Udało się to w 65. minucie za sprawą trafienia Patryka Stasiaka. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.

Pomorzanin plasuje się na 7. miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 23 punktów. W kolejnym meczu torunianie zmierzą się przed własną publicznością z Notecianką Pakość. Spotkanie zaplanowano na 17 listopada na godzinę 13:00.

Sparta Brodnica - Pomorzanin Toruń 1:1 (1:0)

Bramka dla Pomorzanina Toruń: Patryk Stasiak - 65. min.