Pomorzanin Toruń walczy w lidze - Unia Janikowo była jednak silniejsza od toruńskich piłkarzy (FOTO)

14:32, 07.11.2018 FD Aktualizacja: 15:09, 07.11.2018
Skomentuj fot. materiały własne fot. materiały własne

Pomorzanin Toruń walczy w IV lidze. Niestety, zawodnicy Pomorka musieli uznać wyższość Unii Janikowo. Seria spotkań bez wygranej sprawiła, że piłkarze z Torunia spadli w ligowej tabeli.

Nastroje w zespole (pomimo lekkiego spadku formy) toruńskiego klubu były bardzo bojowe. Niestety, nie przełożyło się to na wynik meczu. Rywal z Janikowa objął prowadzenie w 28 minucie spotkania po golu Kamila Kuropatwińskiego. Do przerwy wynik był dla Pomorzanina bardzo niekorzystny.

Osoby, które dość licznie zebrały się na stadionie przy Bema mogły po przerwie zobaczyć atrakcyjną i szybką wymianę ciosów. Najpierw w 50 minucie Wojciech Springer strzelił gola na 1:1, ale niestety chwilę później Przemysław Kędziora wyprowadził gości na prowadzenie.

Na tablicy wyników do końca widniał wynik 2:1 dla Unii Janikowo. Teraz Pomorzanina czeka wyjazd do Brodnicy, gdzie podejmie miejscową Spartę

POMORZANIN TORUŃ – UNIA JANIKOWO 1:2 (0:1)