FC Toruń wraca na zwycięskie tory - Szczecin musiał obejść się smakiem po wyrównanym meczu

15:02, 14.10.2018 FD Aktualizacja: 19:58, 14.10.2018
Skomentuj fot. materiały własne fot. materiały własne

Po ostatniej porażce z Clearexem, FC Toruń wrócił na zwycięską ścieżkę. Zawodnicy Łukasza Żebrowskiego zagrali dynamicznie i nie dali sobie wyrwać wygranej z Pogonią 04 Szczecin.

Po 14 minutach torunianie prowadzili już 2:0. Bramki strzelali Mateusz Waszak i Michał Wojciechowski.

Pogoń odpowiedziała golem kontaktowym, ale jeszcze przed przerwą FC Toruń podwyższyło prowadzenie - przedłużony rzut karny wykorzystał Remigiusz Spychalski.

Po przerwie Pogoń stać było tylko na bramkę na 3:2. Warto wspomnieć, że gospodarze nie wykorzystali przedłużonego rzutu karnego w samej końcówce meczu. W kolejny spotkaniu (22 października) podopieczni Łukasza Żebrowskiego podejmą przed własną publicznością Rekord Bielsko-Biała.