Katastrofa w Przodkowie. Takie porażki przekreślają szanse na awans

18:27, 30.09.2017 MM
Skomentuj Fot. Tomasz Berent Fot. Tomasz Berent

Takiego wyniku w meczu GKS Przodkowo - Elana Toruń mało kto się spodziewał. Żółto - niebiescy przegrali na boisku jednej z najsłabszej drużyn w tym sezonie 0:1.

Wydawało się, że wyjazd do malutkiego Przodkowa na Kaszubach będzie czystą przyjemnością, nie tylko ze względu na piękne okoliczności przyrody, ale przede wszystkim ze względu wynik. Gdzie nie wygrywać, jeśli nie na boisku jednego z najsłabszych zespołów w lidze.

Niestety Elana dała po raz kolejny popis niemocy pod bramką rywala. Gospodarze objęli prowadzenie już 5. minucie po strzale Krzysztofa Garczewskiego. Czasu na odrobienie strat było zatem sporo. Niestety, ale przez blisko 90 minut podopieczni trenera Rafała Góraka nie potrafili znaleźć recepty na defensywę GKS-u. Ostatecznie mecz zakończył się niespodziewanym zwycięstwem ekipy z Przodkowa.

Dla żółto - niebieskich to piąty mecz z rzędu bez zwycięstwa, a już druga porażka. Po niezłym początku sezonu, torunianie mają wyraźny kryzys, który odbija się na ich pozycji w tabeli. Okazja do rehabilitacji już w kolejny weekend. W niedzielę, 8 października, nasz zespół zmierzy się na wyjeździe z rezerwami Pogoni Szczecin. Początek o 11:00.

GKS Przodkowo - Elana Toruń 1:0 (1:0)

Wyjściowy skład Elany Toruń: Poloczek, Górka, Ciach, Mysiak, Będzieszak, Chmielewski, Kryszak, Lenartowski, Kopciński, Aleksandrowicz, Kraska