Kolejny świetny występ zdolnej torunianki! Zdobyła dwa srebrne medale podczas ważnych zawodów!

13:11, 01.03.2016 Michał Malinowski
Skomentuj Daria stanęła na dwukrotnie stanęła na drugim stopniu podium         Fot. Nadesłana Daria stanęła na dwukrotnie stanęła na drugim stopniu podium Fot. Nadesłana

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Daria Zielińska, zawodniczka klubu pływackiego Toruń Multisport Team, która wywalczyła w weekend dwa srebrne medale podczas Płockiej Ligi Pływania.

Daria Zielińska, zawodniczka Toruń Multisport Team w ubiegły weekend rywalizowała z najlepszymi pływaczkami w kraju w swojej kategorii wiekowej (13 lat) Płockiej Lidze Pływania. Torunianka zdobyła dwa srebrne medale na dystansach 100 m stylem dowolnym i 200 metrów stylem zmiennym

- Uzyskała jak na swój wiek rewelacyjne czasy, odpowiednio 1.02,95 i 2.30,35. Daria jest nadzieją toruńskiego pływania i trenuje pod okiem doświadczonego trenera Jarosława Wysockiego. Barwy TMT reprezentuje dopiero od zeszłego sezonu, ale już jest chlubą klubu. Zawodniczka szykuje się do kolejnych startów, w tym do letnich mistrzostw Polski – mówi Katarzyna Walenta, prezes TMT.

(Fot. Nadesłana)

Przypomnijmy, że w tym roku młodych pływaków TMT czeka sporo występów na różnego rodzaju zawodach. Nie próżnują także seniorzy, którzy przygotowują się do VII edycji zawodów z cyklu Pucharu Polski Masters - O Błękitną Wstęgę Wisły. Patronat nad tą imprezą ma portal Dzień Dobry Toruń.